TW315 محصولی است یک جزیی بر پایه مواد قیری و حلال های آلی است که با چسبندگی و پوشش مناسب آب بندی که ایجاد می کند جهت سطوح بتنی و فلزی کاربرد فراوانی دارد. این محصول با استاندارد BS3416 typel مطابقت دارد. 

 

TW315 به عنوان پوشش ضد زنگ و ضد رطوبت برای سازه های بتنی و فولاد به کار می رود ازجمله: سطح منابع و تانک های ذخیره آب و لوله های انتقال آب آشامیدنی، فاضلاب ها، اسکلت فلزی ساختمان ها، بدنه کشتی ها و اسکله ها، و سطوح سیلوهای نگهداری مواد غذایی، صفحه ستون ها، جدار لوله های فلزی آب و گاز و نفت، دیوارهای حائل، فونداسیون بتنی و ...

 

 

 

برای سطوح بتنی بین  gr/cm2 2/0 تا 5/0 برای دو مرحله اجرا و برای سطوح فلزی بین gr/cm2 1/0 تا 3/0 برای دو یا سه مرحله اجرا.

 

قبل از اجرا روی هر کدام از سطوح یاد شده می بایست سطح کار تمیز و عاری از هرگونه چربی و آلودگی و یا مناطق سست بوده و در صورت وجود نقاطی کرمو و یا پریدگی در سطوح بتنی باید این مناطق را با مواد ترمیمی اصلاح نمود و سپس TW315 را به وسیله قلم مو و یا اسپری و یا غلطک بر روی سطح مورد نظر اعمال می کنیم.در مورد استفاده از اسپری باید این نکته را یاداور شد که می بایست TW315 را به میزان تقریبی 10% نسبت وزنی با تینر رقیق نمود و سپس آن را با اسپری پاشید.

برای اجرای مرحله دوم (لایه دوم) می بایست 2 الی 4 ساعت پس از اجرای مرحله اول صبر کرد تا سطح اعمال شده لایه اول آمادگی لازم را جهت چسبندگی مناسب با لایه دوم به دست آورد.

وسایل مورد استفاده را پس از اتمام کار با حلال های آلی چون تینر تمیز نمایید.

زمان خشک شدن در دمای بین 5 تا 35 درجه حداکثر 2 الی 4 ساعت و زمان بهره برداری کامل از سطح 1 الی 2 روز می باشد که این مدت با شرایط آب و هوایی منطقه متغیر است.

 

 

  • رنگ :مشکی
  • وزن مخصوص در دمای 23 درجه با فورد کاپ شماره 2: 60-30s
  • میزان مواد معدنی: حداکثر wt 1%
  • میزان مواد فرار: حداکثر wt 60%
  • شرایط و مدت نگهداری: در بسته بندی اولیه و در بسته به دور از سرما و گرما به مدت 3 سال
  • بسته بندی: در ظرف 1 و 10 کیلوگرمی و یا به صورت تانکر

در صورت تماس با پوست، با کمی تینر شستشو داده و سپس با آب و صابون بشویید و در صورت تماس با چشم ها و یا با مخاط های تنفسی با آب گرم بشوئید و بلافاصله به پزشک مراجعه نمائید.

در هنگام استفاده از این محصول به کارگیری عینک های ایمنی و ماسک ضروری می باشد.

این محصول اشتغال زا بوده، در نتیجه از آتش و یا هر وسیله آتش زا و یا حرارت مسقتقیم دور نگه داشته شود.

 

نکات زيست محيطي:
مقادير اضافي را در آب و يا خاک نريزيد.


تمام محصولاتي که توسط شرکت مواد مهندسي بتن و ساختمان تيوا توليد و عرضه مي گردند مطابق با استانداردهاي بين المللي مي باشند.


فرم ورود