TW312 آخرین پدیده در زمینه آب بندی سازه های بتنی می باشد. به صورت پودر بوده که با آب مخلوط شده و به صورت رنگ غلیظی در می آید و از آن برای آب بندی مخازن بتنی، استخرها، اسکله ها، برج های خنک کننده و غیره استفاده می کنند.


1-آب بندی منابع بتنی، استخرها، برج های خنک کننده، لوله های بتنی آب و فاضلاب و غیره
2-به عنوان پوشش بر روی سازه های بتنی که در معرض خوردگی شیمیایی قرار دارند.

  1. با توجه به عملکرد نفوذی - TW312 به دلیل پر شدن خلل و فرج سازه بتنی با انجام پروسه کریستالیزاسیون TW312 سازه بتنی ماهیتاً نفوذ ناپذیر می شود.
  2.  آنجایی که - TW312 در محدوده PH=3-11 مقاوم می باشد. استفاده از آن برای حفاظت سطوح بتنی که در معرض خوردگی شیمیایی مانند لوله های آب وفاضلاب، سازه های مجاور سواحل دریاها و غیره بسیار کار ساز است.
  3. به دلیل قابلیت تشکیل دوباره کریستال ها با نفوذ احتمالی جدید آب به درون سازه این نفوذ نیز خشک شده و به همین  دلیل در سازه های بتنی ریسک خوردگی آرماتور به دلیل خشک بودن درون بتن به حداقل می رسد.

مقدار مصرف TW312 در حدود 088 الی 1288 گرم در متر مربع می باشد که بستگی به میزان زبری و صافی سطح دارد.

پودر TW312 با نسبت اختلاط زیر با آب مخلوط و مصرف می شود. نسبت اختلاط: 2 حجم آب +5 حجم TW312 جهت اختلاط بهتر توصیه می شود با کمک دریل های مکانیکی که دارای پروانه هستند عمل اختلاط انجام شود. روش مصرف به دو صورت استفاده از فرچه نقاشی و با استفاده از اسپری با نازل مناسب (088 میکرونی)توصیه می شود.

 

  • نوع: پودری
  • رنگ: خاکستری
  • وزن مخصوص: gr/cm3 1/5
  • PH  : مقاوم در محدوده ی 3 - 11
  • نیروی چسبندگی: 250 psi
  • شرایط و مدت نگهداری: در بسته بندی اولیه در بسته به دور از سرما و گرما و رطوبت به مدت یکسال
  • بسته بندی: در کیسه های 28 و 22 کیلویی


همانند سایر مواد شیمیایی، هنگام نگهداری و کار با این محصول دقت نموده تا از تماس با دهان، چشم ها و مواد غذایی پرهیز گردد و در صورت تماس احتمالی بلافاصله موضع را با آب فراوان شستشو دهید.

نکات زيست محيطي:
مقادير اضافي را در آب و يا خاک نريزيد.


تمام محصولاتي که توسط شرکت مواد مهندسي بتن و ساختمان تيوا توليد و عرضه مي گردند مطابق با استانداردهاي بين المللي مي باشند.