گروت TP622


TP622 گروت  یک محصول آماده به مصرفی است که فقط با افزودن مقدار معینی آب، به ملاتی روان و بدون جمع شدگی تبدیل می گردد.

 این محصول به گونه ای تولید گشته که بتوان آنرا به شکل خمیری و یا روان به آسانی برای تسطیح، گروت ریزی و یا پرکردن گودالها استفاده نمود بطور کلی TP622 محصولی است که برای پرکردن هر نوع فضای خالی مورد استفاده قرار می­گیرد که بعد از عمل گیرش مقدار محدود و کنترل شده­ای تقریباً معادل و یا بیش از میزان انقباض ناشی از تبخیر آب و خشک شدن منبسط می­شود.

 با استفاده از TP622 در زمان بسیار کوتاهی عمل گیرش انجام می­شود و بعد از عمل گیرش عمل سخت شدن و به استحکام و مقاومت نهائی رسیدن انجام می­گیرد.

 

پایه ­های فلزی ساختمانها، زیر دکل­های برق، محل استقرار ماشین آلات سنگین، پرکردن هر نوع حفره و شکاف و یا پرکردن اطراف میله­های مهار کننده در پیش ساخت های بتنی.

 

1- عدم جمع شدگی

2- غلظت قابل تنظیم با کمک آب

3- دستیابی سریع به مقاومت اولیه

4- اتصال کامل و بسیار خوب با بتن و سطوح فولادی

 

هر کیسه 20 کیلوگرمی TP622 فضایی معادل 32/10 لیتر را پر می­کند. به طور کلی در حالت روان 97 کیسه TP622 یک متر مکعب فضا را پر می کند.

 

 

ابتداء سطح مورد نظر را از عوامل چربی زا و گرد و غبار و هر نوع مواد روغنی کاملاً پاک نموده و با آب شستشو داده شود. سپس پس از خشک نمودن آبهای زائد، مقدار معینی آب داخل میکسر و یا ظرف مناسب و تمیزی ریخته، TP622 را به آرامی به آن بیافزائید، (آب مصرفی برای هر کیسه TP622 تقریباً 3/5 لیتر می باشد) به مدت 3 الی 5 دقیقه به خوبی هم زده به طوری که مخلوطی یکنواخت و همگن و فاقد حباب هوا به دست آید. ملات آماده را بلافاصله در نقطه معینی با پیوستگی و در ارتفاع مناسبی که فشار حرکتی لازم را تأمین نماید بریزید.

بلافاصله روی سطوح باز را باگونی خیس بپوشانید و آنرا مرطوب نگه دارید تا زمانی که آماده پرداخت کاری و یا به گیرش اولیه نائل گردد. در صورت دستیابی به عمل آوری مطمئن تر می­توان از محصول عمل آورنده TP622 استفاده نمود.

 

 

دمای آب مصرفی به اندازه­ای باید باشد که دمای ملات بین 5+ الی 35+ باشد.

 از آب بادمای بیشتر باید پرهیز کرد چرا که موجب روانی بیشتر و در نتیجه آب انداختگی و جدا شدگی می­گردد.

 از عملیات اضافی و ویبره کردن باید خودداری شود.

می بایست به اندازه مورد نیاز در یک مرحله گروت ریزی، ملات آماده کرد و از رقیق کردن مجدد و از استفاده بیش از اندازه آب مصرفی باید پرهیز نمود.

 

 

حالت فیزیکی : پودر

 رنگ : خاکستری

 وزن مخصوص : 1/75  gr/cm3

 انبساط آزاد : 2 تا 5 درصد

 انبساط ماندگار : 0 تا 0/5 درصد

 مدت و شرایط نگهداری: در بسته بندی اولیه به دور از رطوبت و سرما به مدت یکسال

 بسته بندی: در کیسه­های 20 کیلوگرمی

 

سن آزمون (روز)

3

7

14

28

مقاومت فشاری (N/mm2)

4/47

3/55

6/65

7/70

مقاومت خمشی (N/mm2)

0/8

2/8

6/8

7/10

 

همانند سایر مواد شیمیایی، هنگام نگهداری و کار با این محصول دقت نموده تا از تماس با دهان، چشم­ها و مواد غذایی پرهیز گردد و در صورت تماس احتمالی بلافاصله موضع را با آب فراوان شستشو دهید.

 

مقادیر اضافی را در آب و یا خاک نریزید.

 

تمام محصولاتی که توسط شرکت مهندسی تیوا تولید و عرضه میگردند مطابق با استانداردهای کیفی بین المللی می باشند.

 

 

فرم ورود