TS231محصولی است برپایه سیمان به همراه مواد مضاف لازم جهت نصب کاشی، سرامیک، سنگ و آجر در محیطهای مختلف به خصوص محیطهای مرطوب و یا سطوحی که با آب در تماس هستند. با استانداردهای BS 5960, DIN16165وEN 1322 مطابقت دارد.

سفارش آنلاین


دیوارها، حمام، بالکن، نماس ساختمان، استخرها، کف سرویسها، آشپزخانه، کشتارگاه و …

این محصول پودر آماده ای است که به راحتی با آب ترکیب شده خمیری صاف و همگن با کاربردی بسیار آسان به دست می آید. خمیر سخت شده در مقابل آب، رطوبت و سرما و گرما کاملاً مقاوم است. در دمای 30- الی 130+ درجه سانتیگراد دارای ثبات کیفیت می باشد. خاصیت انعطافپذیری کنترل شده و قدرت چسبندگی فوق العاده بالا.

 

بر روی سطوح صاف به میزان 2 کیلوگرم در هر مترمربع. جهت صافکاری سطح و چسباندن 5 تا 10 کیلوگرم در هر مترمربع جهت تأمین 3 تا 6 میلیمتر ضخامت.

 

ابتدا سطح زیر کار می بایست عاری از هرگونه چربی، گرد و غبار، ذرات سست یا رنگ قدیمی گردد. سپس 6 کیلوگرم پودر را با یک لیتر آب ترکیب نموده و عمل اختلاط را تا به دست آمدن خمیری یکنواخت و همگن ادامه دهید (در مقادیر کم می توان با دست هم زد اما برای اختلاط یک کیسه کامل از همزن برقی استفاده نمایید) به مدت 5 دقیقه صبر کرده و مجدداً آن را مخلوط کنید. سرانجام خمیر چسب کاشی آماده شده و بوسیله کاردک شیاردار روی سطح مورداجرا کشیده و کاشی و یا هر مصالح دیگری را روی آن قرار داده و بچسبانید.


توجه 1:
قت داشته باشید که می بایست حداقل 60% پشت کاشی به چسب آغشته شده باشد. در غیر اینصورت می بایست عمق شیارهای کاردک را افزایش دهید .


توجه 2:
پس از اختلاط چسب کاشی پودری با آب محصول آماده شده را نهایتاً تا مدت زمان کمتر از 30 دقیقه مورداستفاده قرار دهید. در غیراینصورت چسب توانایی کافی برای نگهداری مصالح بر روی سطوح مورداجرا را نخواهد داشت.


مهلت نصب کاشی پس از کشیدن خمیر روی دیوار :
برای مناطق رطوبتی: 30 دقیقه
برای مناطق خشک: 15 دقیقه
زمان عبور و مرور پس از نصب: 24 ساعت
زمان بندکشی: 24 ساعت پس از نصب کامل
قابلیت استفاده کامل: 3روز پس از نصب

 

 

 

شکل ظاهری: پودری
رنگ: در دو رنگ طوسی و کرم
حلالیت: در آب 10 تا 35 درجه
وزن مخصوص: gr/cm3 8/1
شرایط و مدت نگهداری: در بسته بندی اولیه به دور از گرما و سرما و رطوبت به مدت یکسال
بسته بندی: کیسه های 20 کیلوگرمی


همانند سایر مواد شیمیایی، هنگام نگهداری و کار با این چسب دقت نموده تا از تماس با دهان، چشم هاف و مواد غذایی پرهیز گردد و درصورت تماس احتمالی بلافاصله موضع را با آب فراوان شستشو دهید.
نکات زيست محيطي:
مقادير اضافي را در آب و يا خاک نريزيد.


تمام محصولاتي که توسط شرکت مواد مهندسي بتن و ساختمان تيوا توليد و عرضه مي گردند مطابق با استانداردهاي بين المللي مي باشند.