پودر بند کشی ضد آب کاشی و سرامیک لیموفیکس c600

پودر بند کشی ضد آب کاشی و سرامیک لیموفیکس c600


پودر بند کشی ضد آب کاشی و سرامیک لیموفیکس c600 ملات یک جزیی آماده به مصرفی است مقاوم در برابر نفوذ آب، بر پایه مواد معدنی و پلی مری که جهت بند کشی بین کاشی ها و یا سرامیک در رنگ بندی های مختلف تولید و عرضه می گردد و با استاندارد ASTM C1193 مطابقت دارد.


جهت پر کردن درز بین کاشی ها، سرامیک، موزاییک، آجر و ... مورد استفاده قرار می گیرد.


آماده به مصرف بوده و اجرای آن بسیار آسان است.
در برابر نفوذ آب مقاوم است.
چسبندگی بسیار عالی با سطوح درزها دارد.
با اجرای صحیح داخل درزها را متراکم و توپر می کند.
پس از اجرا خشک شدن سطح آن کاملاً صاف و صیقل می باشد.
در رنگ بندی های مختلف تولید و عرضه می گردد.


برای 10 متر مربع کاشی و یا سرامیک شده با درز 6 میلیمتر، 5 کیلوگرم c600 مورد نیاز می باشد.


مقدار مورد نیاز c600 را در ظرفی مناسب و تمیز ریخته سپس به میزان 30% تا 40% وزن c600 آب به آن اضافه کنید و خمیر حاصل را به مدت 3 دقیقه خوب به هم بزنید تا مخلوطی یکنواخت وهمگن به دست آید. سپس به مدت 2 تا 3دقیقه به حال خود رها کرده تا فعل و انفعالات شیمیایی لازم در این مخلوط صورت پذیرد و سپس دوباره به هم بزنید. این مخلوط آماده برای مدت 30 دقیقه مورد مصرف می باشد پس باید در نظر داشته باشید به اندازه ای c600 آماده کنید که تمامی آن دراین مدت زمان مورد استفاده قرار گیرد. ملات آماده شدن را با یک کاردک مناسب در داخل درزها و یا روی آن ها اعمال نمایید و کاملاً درزهای مورد نظر را پر نمایید. می توانید مقادیر باقی مانده و یا اضافی را بر روی سطح به وسیله کاردک به صورت مورب بردارید. کاملاً مطمئن شوید که c600 در داخل درز نشست کرده و متراکم گردیده باشد که غیر از این می بایست دوباره از ملات c600 بر روی آن ها اعمال نمایید. پس از اجرا به مدت 15 تا 30 دقیقه (بستگی به شرایط آب و هوای منطقه دارد) صبر کنید تا تقریباً ملات های اعمال شده خشک شوند به طوری که وقتی انگشـت خود را بر روی سطح آنها قرار می دهید نچسبد و با ملات ها فرو نریزد. سپس مقداری آب بر روی درزهای پر شده ریخته و به وسیله یک اسفنج نم دار می توانید روی کاشی و سرامیک ها را کاملاً پاک نمایید.

 

نوع: پودری
رنگ :خاکستری روشن، خاکستری، مشکی، قهوه ای، قرمز، زرد، نارنجی، سبز، آبی، سیاه و سفید، صورتی
وزن مخصوص: gr/cm3 ¼
شرایط نگهداری: به درو از سرما و گرما و رطوبت در بسته بندی اولیه به مدت یک سال
بسته بندی: کیسه های 5 کیلوگرمی


همانند سایر مواد شیمیایی، هنگام نگهداری و کار با این محصول دقت نموده تا از تماس با دهان، چشم ها و مواد غذایی پرهیز گردد و در صورت تماس احتمالی بلافاصله موضع را با آب فراوان شستشو دهید.
نکات زيست محيطي:
مقادير اضافي را در آب و يا خاک نريزيد.


تمام محصولاتي که توسط شرکت مواد مهندسي بتن و ساختمان تيوا توليد و عرضه مي گردند مطابق با استانداردهاي بين المللي مي باشند.