TC120 فوق روان کننده ای استحاوی پوزالان با کیفیت بسیار عالی جهت کاربرد در بتن با دوام و آب بند که بااستاندارد ASTM C494 مطابقت دارد.نحوه عملکرد آن به این طریق است که منافذ موئینگی را با کم کردن میزان آب به سیمان کاهش می دهد. آهک هیدراته اضافی با پوزالان فعال واکنش داده و منافذ موئینگی را پر می اماید. بنابراین در بتن سخت شده استحکام دوام و مقاومت در برابر ضربات مکاایکی و مواد شیمیایی افزایش می یابد. TC120 میزان خروج آب از سطح را کاهش می دهد و جهت کاربرد در بتن هایی که پمپ می شواد. ایده آل می باشد.


TC120 به عنوان افزودنی برای تهیه بتن آب بند جهت تونل ها، فونداسیون ها، سازه های پایش سااخته، مخازن آب، خطوط آب و فاضلاب، استخرها، کانال های زیرزمینی و ... کاربرد دارد.


- مقاومت بسیار بالا
- آب بندی دائمی جسم بتن
- حداکثر مقاومت در برابر محیط های خورنده و مهاجم
- کاهش نسبت آب به سیمان و متعاقباً افزایش مقاومت فشاری
- تشکیل هیدرات های سیلیکات کلسیم در نتیجه آب بندی تخلخل های موئین


TC120 0 الی 2 درصد وزن سیمان مصرفی به مخلوط آماده اضافه می شود. / به میزان 8


TC120 باید پیش از استفاده همزده شود تا مخلوطی کاملاً یکنواخت به دست آید و سپس به میزان لازم بتن آماده اضافه و به مدت 3 دقیقه مخلوط و عمل بتن ریزی پس از آن صورت گیرد.

 

- حالت فیزیکی: مایع
- رنگ: قهوه ای تیره
- 1/ وزن مخصوص: 2 gr/cm3
- شرایط و مدت نگهداری: به دور از سرما و در بسته بندی اولیه به مدت یک سال
- بسته بندی: در گالن های 20 و بشکه های 220 کیلوگرمی


در صورت تماس با پوست، با آب و صابون بشوئيد و در صورت تماس با چشم و يا با مخاط¬هاي تنفسي با آب گرم بشوييد و بلافاصله به پزشک مراجعه کنيد
نکات زيست محيطي:
مقادير اضافي را در آب و يا خاک نريزيد.


تمام محصولاتي که توسط شرکت مواد مهندسي بتن و ساختمان تيوا توليد و عرضه مي گردند مطابق با استانداردهاي بين المللي مي باشند.


فرم ورود