در صنايع بسته بندي ايران نياز مبرمي به انواع چسب ببسته بندی و كارتن وجود دارد TA417 بر دو پايه رزين P.V.A و سيليکات سديم توليد و عرضه مي گردد.

 چسب بسته بندي و كارتن برپايه رزين P.V.A در صنايع شوينده براي چسباندن انواع قوطي ها از چسب بسته بندي و كارتن برپايه P.V.A استفاده مي گردد . 

چسبندگي زياد اين چسب باعث مي شود كه طرفين مقوا كاملاً به هم چسيیده و هيچگونه ريزشي از طرفين به وجود نيابد. TA417 در مدت 30 ثانيه چسندگي موردنظر را به وجود آورده و دو طرف را كاملاً به هم ميچسباند.

 چسب بسته بندي و كارتن برپايه سيليکات سديم در صنايعي كه مخازن زيادي صرف هزينه بسته بندي مي گردد براي ارزان كردن هزينه از TA417 استفاده ماي شود. TA417 برپايه سليکات سديم در غلظت متوسط حدود CPS 3000 توليد مي گردد و موادي كه در آن به كار ميرود علاوه بر افزايش غلظت بارچسبندگي آن نيز مي افزايد. زمان گيرش آن بسيار سريع بوده و چسبي ايده آل و ارزان براي صنايع شوينده محسوب مي گردد.

1- در صنایع شوینده
2- صنایع بسته بندی
3- کارتن سازیها و جعبه چسبانی

 

 

 

1- رنگ: سفید
2- نوع: مایع
3- قابلیت مصرف : از 5+ درجه سانتیگراد به بالا
4- ویسکوزیته: در حدود CPS 18000
5- شرایط نگهداری: در دمای 5+ تا 35 + درجه سانتیگراد
.بسته بندی : گالن هاي 22/5 و بشکه 220 کیلوگرمی


مشخصات فنی چسب بسته بندی
1- رنگ: خاکستری
2- نوع: مایع
3- دمای قابل مصرف : از 5+ درجه سانتی گراد به بالا
4- ویسکوزیته: CPS 3000
5- شرایط نگهداری: در مای 2+ تا 40 + درجه سانتیگراد
6- بسته بندی: گالن 300 و بشکه 300 کیلوگرمی

همانند سایر مواد شیمیایی، هنگام نگهداری و کار با این محصول دقت نموده تا از تماس با دهان، چشم ها و موادغذایی پرهیز گردد و درصورت تماس احتمالی بلافاصله موضع را با آب فراوان شستشو دهید.

نکات زيست محيطي:
مقادير اضافي را در آب و يا خاک نريزيد.


تمام محصولاتي که توسط شرکت مواد مهندسي بتن و ساختمان تيوا توليد و عرضه مي گردند مطابق با استانداردهاي بين المللي مي باشند.