PREV
NEXT

شرکت مواد مهندسی تیوا

عمده محصولات ما شامل مواد افزودنی بتن ,چسب بتن, چسب کاشی ضد اسید, چسب کاشی کف و دیوار, رزین سنگ, پودر بند کشی کاشی و سرامیک, پاک کننده سیمان, بند کشی ضد اسید, پرایمر زیرسازی کاشی, چسب خمیری و ملزومات کاشی و سرامیک, رزین آب بندی, درز بند سطوح, پوشش ضد خوردگی آرماتور, رنگ بتن, رزین اپوکسی, ملات تعمیری و عمل آورنده بتن می باشد. از آنجایی که مواد شیمیایی ساختمانی و بتن به عنوان زیر مجموعه ای از مصالح ساختمانی عنوان صنعت مادر را کسب کرده است لذا استفاده از این محصول در جای جای دنیا روبه فزونی است . اما آنچه از منظر مهندسین این حوزه مورد توجه قرار گرفته است همانا انتخاب بتن مناسب و استفاده بهینه از این محصول است که امری فراتر از تکنولوژی می باشد .
کاربرد مصالح مناسب با سیمان, مواد افزودنی بتن ,چسب بتن, چسب کاشی ضد اسید, چسب کاشی کف و دیوار, رزین سنگ, پودر بند کشی کاشی و سرامیک, پاک کننده سیمان, بند کشی ضد اسید, پرایمر زیرسازی کاشی, چسب خمیری و ملزومات کاشی و سرامیک, رزین آب بندی, درز بند سطوح, پوشش ضد خوردگی آرماتور, رنگ بتن, رزین اپوکسی, ملات تعمیری و عمل آورنده بتن نه تنها فقط یک مهارت محسوب شده بلکه علمی است که از قوانین ویژه ای پیروی می کند که ترکیب اجزاء و اجرای آن هنر است .
امروزه استفاده از محصولات جدید ساختمانی چون درزبندها، رزین های ساختمانی ، پوشش های ضدحریق, مواد افزودنی بتن ,چسب بتن, چسب کاشی ضد اسید, چسب کاشی کف و دیوار, رزین سنگ, پودر بند کشی کاشی و سرامیک, پاک کننده سیمان, بند کشی ضد اسید, پرایمر زیرسازی کاشی, چسب خمیری و ملزومات کاشی و سرامیک, رزین آب بندی, درز بند سطوح, پوشش ضد خوردگی آرماتور, رنگ بتن, رزین اپوکسی, ملات تعمیری, عمل آورنده بتن و ملزومات کاشی و سرامیک به لحاظ به صرفه نمودن قیمت نهایی ساختمان امری رو به رشد شده است . این در حالی است که مواد افزودنی بتن ,چسب بتن, چسب کاشی ضد اسید, چسب کاشی کف و دیوار, رزین سنگ, پودر بند کشی کاشی و سرامیک, پاک کننده سیمان, بند کشی ضد اسید, پرایمر زیرسازی کاشی, چسب خمیری و ملزومات کاشی و سرامیک, رزین آب بندی, درز بند سطوح, پوشش ضد خوردگی آرماتور, رنگ بتن, رزین اپوکسی, ملات تعمیری و عمل آورنده بتن به لحاظ خاصیت سبک سازی و مقاوم سازی ساختمان مورد توجه هر چه بیشتر دست اندرکاران این حوزه قرار گرفته است .

عضو هیات‌مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران از برخی تخلفات در روند ارجاع مهندس ناظر به پروژه‌های ساخت‌و‌ساز شهر تهران انتقاد کرد و گفت:

متاسفانه یکسری موارد تخلف و اشکالات و ایرادات جدی در روند ارجاع مهندس ناظر در سازمان نظام مهندسی به چشم می‌خورد که سبب شده فرآیند ارجاع به درستی صورت نگیرد که لازم و ضروری است هرچه زودتر برطرف شود. حمزه شکیب در گفت‌و‌گو با شهر نوشت، با اشاره به اینکه تا پیش از سال 91 فرآیند ارجاع مهندس ناظر به پروژه‌های ساخت‌و‌ساز تهران توسط شهرداری انجام می‌شد، تصریح کرد: از آن سال به بعد طی توافق‌نامه‌ای این فرآیند به سازمان نظام مهندسی محول شد اما این تحویل مسوولیت دستاوردی نداشته جز رواج تخلف در روند ارجاع مهندسان ناظر. وی با تاکید بر اینکه قاعدتا همه نهادها چه سازمان نظام مهندسی، چه شهرداری، چه حاکمیت و حتی کارفرمایان باید دست به دست هم بدهند تا کیفیت ساخت‌و‌سازهای شهر تهران ارتقا یابد، افزود: تغییر روند ارجاع و واگذاری مسوولیت از شهرداری به سازمان نظام مهندسی سبب شده تعداد محدودی از افراد حقیقی و حقوقی در این سیکل قرار بگیرند و همه مهندسان از این فرآیند بهره‌مند نشوند.

منبع خبر


گواهینامه ها و ایزو ها

  • ce
  • g2s
  • irancode
  • iso9001
  • انجمن بتن
  • انجمن
  • نمایشگاه

فرم ورود