فوق روان کننده کربوکسیلاتی بتن تیوا

فوق روان کننده کربوکسیلاتی بتن تیوا افزودنی فوق روان‌, روان سازی است با حالت نوترال که برپایه نفتالین فرمالدئید تولید گشته مخصوص بتن‌ریزی‌های حساس با ضریب اطمینان بالا در مناطق معتدل و یا گرم و یا بتن‌ریزی با حجم آرماتور فشرده و باریک.

موارد مصرف روان کننده بتن

فوق روان کننده بتن تیوا در بتن‌ریزی‌هایی همچون: دال‌ها، دیوارها، ‌ستون‌ها، پایه‌های پل، بتن پیش تنیده، مقاطع باریک و پرآرماتور و یا هر بتن ریزی که نیاز به مقاومت و کارآیی بالا نیاز داشته  باشد مورداستفاده قرار می‌گیرد.

  مشخصات قیمت و کاربرد فوق روان کننده بتن تیواشیمی روان کننده بتن

  مزایا فوق روان کننده بتن تیوا شیمی

  1. مقاومت نهایی بتن را درصورت کاهش ۱۰ الی ۲۰% آب مصرفی،‌در سنین ۳، ۷، ۲۷ روزه را افزایش می‌دهد.
  2. فاقد کلراید و نیترات بوده و به آرماتورها و بتن آسیب نمی‌رساند.
  3. هوای اضافی را تا میزان ۷۰% خارج می‌نماید.
  4. با تمام تیپ‌های سیمان سازگار و قابل اختلاط است.
  5. استفاده هم‌زمان آن با موادمعدنی همچون بنتونیت،‌پودر میکروسیلیس و …بلامانع است.
  6. با استاندارد ASTM C494 Type F مطابقت دارد.

  میزان مصرف فوق روان کننده بتن

  روان کننده کربوکسیلاتی بتن تیوا را می‌توان با بتن آماده (که مقدار آب مصرفی آن برای رسیدن به یک مقاومت فشاری نهایی مطلوب تنظیم شده است) اضافه نمود و این مخلوط را به مدت حداقل سه دقیقه برای هر مترمکعب بتن هم بزنید.

  روش دقیق تر این است ‌که: شن، ماسه و سیمان را با ۵۰% آب مصرفی به مدت ۱۵ الی ۳۰ ثانیه هم بزنید. TC111 را در مقداری از آب مصرفی (تا حداکثر ۳۰% آب مصرفی) حل کرده و آن را به تدریج اضافه کنید. باقی‌مانده آب مصرفی را می‌توان تا به‌دست آمدن اسلامپ (کارپذیری) مطلوب به مخلوط افزود.

  نمودار فوق مدت زمان کاهش اسلامپ (کارآیی) و گیرایش اولیه بتن به میزان مصرف ۱% وزن سیمان مصرفی TC111 را در مقایسه با TC111A و TC111B در شرایط یکسان نشان می‌دهد.

  نمودار فوق مقدار مقاومت فشاری TC111 را با میزان مصرف ۱% وزن سیمان مصرفی در مقایسه با TC111A و TC111B در شرایط یکسان نشان می‌دهد.

  میزان کاهش آب توسط فوق روان کننده کربوکسیلاتی بتن تیوا

  مشخصات فنی افزودنی بتن تیوا

  شکل ظاهری: مایع

  رنگ: قهوه ای تیره

  وزن مخصوص:   ۱/۸۰ gr/cm3

  PH : حدود ۸

  حلالیت: محلول در آب

  شرایط و مدت نگهداری: به دور از سرما و گرما در بسته‌بندی اولیه به مدت ۱۲ ماه

  بسته‌بندی: در گالن‌های ۲۰ و بشکه‌های ۲۲۰ کیلوگرمی

  نکات ایمنی

  همانند سایر مواد شیمیایی، هنگام نگهداری و کار با فوق روان کننده کربوکسیلاتی بتن تیوا دقت نموده تا از تماس با دهان، چشم ها و مواد غذایی پرهیز گردد و درصورت تماس احتمالی بلافاصله موضع را با آب فراوان شستشو دهید.

  نکات زیست محیطی

  مقادیر اضافی افزودنی های بتن  را در آب و یا خاک نریزید.

   ‌شرکت مواد مهندسی تیوا شیمی با ثابقه ای نزدیک به یک دهه فعالیت ، خود را در زمینه تولید مواد شیمیایی ساختمان آغاز کرده و با نام “پومکس” و لیموفیکس” روانه بازار نموده است. تیم کمپانی تیوا شیمی جهت ارتقاع تولیدات ملی و ارسال آن به کشورهای همسایه همواره در حال تلاش و پیشرفت به جلو می باشد. جهت ارتباط با تیم متخصص فروش تیوا شیمی با ما در تماس باشید .
   اینجا کلیک کنید