چسب چوب ضد آب پومکس

Pomex wood adhesive

چسب چوب ضدآب پومکس pomex wood adhesive  یکی از بهترین محصولات برای اتصال قطعات چوبی به یکدیگر میباشد. بعد از استفاده از چسب چوب ضدآب یک اتصال محکم و ناگسستنی خواهید داشت. اگر شما بعد از خشک شدن چسب چوب ضدآب pomex wood adhesive بخواهید دو قطعه را از هم جدا کنید، راهی جز شکستن چوب نخواهید داشت.حداکثر مدت زمان چسبندگی بهتر ،از ۱۰ دقیقه میباشد.از جمله مشخصات چسب چوب ضدآب و ضد رطوبت میباشد.چسب چوب پومکس wood glue با ایجاد اتصال فیزیکی بین چوب و چسب چوب کار میکند. در آن زائده ها یا قندیل‌های چسب به داخل فضای خالی چوب نفوذ کرده و نیروی چسبندگی فیزیکی در سطوح چسب وارد میکند. به این صورت باعث می شود که منفذ های چوب به یکدیگر متصل شوند.

مشخصات قیمت و کاربرد چسب چوب ضدآب پومکس ADHESIVE POMEX GLUE WOOD POMEX

ویژگی های چسب چوب پومکس wood glue

چسب چوب بر پایه ماده شیمیایی هموپلیمرپلی وینیل استات است. این نوع چسب بوی خاصی نداشته و در آب و رنگ های پلاستیک حل میشود. چسب چوب wood glue از نظر ظاهری شبیه به شیر بوده و رنگ سفیدی دارد. همچنین همانند عسل غلیظ بوده ولی برای استفاده نیازی به حل کردن آن در آب نخواهید داشت.

چسب چوب ضدآب پومکس-wood adhesive pomexمشخصات قیمت و کاربرد چسب چوب

نکاتی برای استفاده از چسب چوب pomex

قبل استفاده از چسب چوب wood glue pomex پومکس ابتدا باید سطح هایی را که میخواهید به یکدیگر بچسبانید، کاملا تمیز کنید. وجود گرد و خاک و آلودگی بر روی سطح، موجب کاهش کیفیت چسب چوب میشود.چسب چوب ضدآب پومکس برای سفت شدن نیاز به زمان دارد. بعد از متصل کردن دو قطعه به یکدیگر آن ها را توسط گیره در کنار هم قرار داده و سعی کنید بر روی آن ها فشار وارد کنید.به طور متوسط پس از گذشت بیست و چهار ساعت، چسب چوب پومکس wood adhesive به حدود نود درصد از استحکام خود می رسد. اضافه های چسب چوب pomex قابل رنگ آمیزی نیست و موجب زشت شدن چهره قطعه چوبی می شود. بنابراین سعی نمایید پس از چسب کاری اضافات را با یک پارچه نمدار تمیز کنید. چسب چوب فقط برای چسباندن قطعات چوبی می باشد. توجه داشته باشید که چسب چوب پومکس نمیتواند چوب و فلز را به یکدیگر متصل کند.

مشخصات فنی چسب چوب ضدآب

  • شکل ظاهری چسب چوب : مایع
  • رنگ چسب چوب پومکس : سفید
  • حجم wood adhesive :در قوطی های 0.5 لیتر و 1 لیتر در بازار موجود می باشد.

 

نکات ایمنی POMEX wood adhesive

 در صورت برخورد چسب چوب با بدن، دست های خود را با آب و صابون بشویید.چسب چوب را دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.

شرکت مواد مهندسی تیوا شیمی با ثابقه ای نزدیک به یک دهه فعالیت ، خود را در زمینه تولید مواد شیمیایی ساختمان آغاز کرده و با نام “پومکس” و لیموفیکس” روانه بازار نموده است. تیم کمپانی تیوا شیمی جهت ارتقاع تولیدات ملی و ارسال آن به کشورهای همسایه همواره در حال تلاش و پیشرفت به جلو می باشد. جهت ارتباط با تیم متخصص فروش تیوا شیمی با ما در تماس باشید .

اینجا کلیک کنید