سبد خرید

چسب پودری کاشی پرسلان پومکس

چسب پودری کاشی پرسلان پومکس

چسب کاشی پودری پرسلان جهت نصب کاشی، سرامیک، سنگ و آجر

برای محیط های مختلف به خصوص محیط های مرطوب و یا سطوحی که با آب در تماس هستند.

دسته:

توضیحات

چسب کاشی پودری پرسلان پومکس

Pomex porcelain powder tile adhesive

چسب کاشی پودری پرسلان پومکس – پاکت آبی – چسب کاشی پرسلان ضدآب – چسب کاشی پرسلان آنتی باکتریال – چسب کناف – چسب کاشی استخر حمام .برپایه سیمان به همراه مواد مضاعف لازم جهت نصب کاشی، سرامیک، سنگ و آجر در محیط های مختلف به خصوص محیط های مرطوب و یا سطوحی که با آب در تماس هستند. با استانداردهای  BS 5960, DIN16165 وEN 1322  مطابقت دارد.دیوارها، حمام، بالکن، نمای ساختمان، استخرها، کف سرویس ها ، آشپزخانه، کشتارگاه و … از جمله موارد مصرف چسب کاشی پودری ضدآب پرسلان میباشد.

مزایا چسب کاشی پرسلان ضدآب پومکس

چسب کاشی پرسلان آنتی باکتریال  پودر آماده ای است که به راحتی با آب ترکیب شده خمیری صاف و همگن با کاربردی بسیار آسان به دست می آید.خمیر سخت شده در مقابل آب ، رطوبت و سرما و گرما کاملاً مقاوم است. در دمای -30 الی +130 درجه سانتیگراد دارای ثبات کیفیت می باشد. چسب کناف پرسلان پومکس خاصیت انعطاف پذیری کنترل شده و قدرت چسبندگی فوق العاده بالایی دارد.

 

میزان مصرف چسب کاشی استخر حمام پومکس

 • بر روی سطوح صاف به میزان 2 کیلوگرم در هر مترمربع
 • جهت صافکاری سطح و چسباندن 5 تا 10 کیلوگرم در هر مترمربع جهت تأمین 3 تا 6 میلیمتر ضخامت

 

روش مصرف پومکس پاکت آبی چسب کاشی پرسلان آنتی باکتریال پومکس

ابتدا سطح زیر کار می بایست عاری از هرگونه چربی، گرد و غبار، ذرات سست یا رنگ قدیمی گردد. سپس 6 کیلوگرم پودر چسب کاشی پرسلان ضدآب پومکس را با یک لیتر آب ترکیب نموده و عمل اختلاط را تا به دست آمدن خمیری یکنواخت و همگن ادامه دهید.(در مقادیر کم می توان با دست هم زد اما برای اختلاط یک کیسه کامل چسب کاشی ضدآب انتی باکتریال پومکس از همزن برقی استفاده نمایید.) به مدت 5 دقیقه صبر کرده و مجدداً چسب کاشی پرسلان ضدآب آنتی باکتریال پومکس را مخلوط نمایید.سرانجام خمیر چسب کاشی ضدآب آماده شده و بوسیله کاردک شیاردار روی سطح مورد اجرا کشیده و کاشی و یا هر مصالح دیگری را روی آن قرار داده و بچسبانید.

توجه  1 : دقت داشته باشید که می بایست حداقل 60% پشت کاشی به چسب پرسلان ضدآب آنتی باکتریال پومکس آغشته شده باشد. در غیر این صورت می بایست عمق شیارهای کاردک را افزایش دهید.

توجه  2 :  پس از اختلاط چسب کاشی پودری ضد آب آنتی باکتریال پومکس با آب محصول آماده شده را نهایتاً  تا مدت زمان کمتر از 30  دقیقه مورد استفاده قرار دهید. در غیراین صورت چسب پرسلان پومکس توانایی کافی برای نگهداری مصالح بر روی سطوح مورد اجرا را نخواهد داشت.

مهلت نصب کاشی پس از کشیدن خمیر پرسلان ضدآب پومکس روی دیوار

 • برای مناطق رطوبتی : 30 دقیقه
 • برای مناطق خشک : 15 دقیقه
 • زمان عبور و مرور پس از نصب چسب کاشی پرسلان ضد آب : 24 ساعت
 • زمان بندکشی: 24 ساعت پس از نصب کامل
 • قابلیت استفاده کامل : 3 روز پس از نصب

مشخصات فنی چسب پودری پومکس – چسب کناف پومکس

 • شکل ظاهری: پودری
 • رنگ : در دو رنگ طوسی و سفید
 • حلالیت: در آب 10 تا 35 درجه
 • وزن مخصوص : 8 gr/cm3
 • شرایط و مدت نگهداری: در بسته بندی
 • اولیه به دور از گرما و سرما و رطوبت به مدت یکسال
 • بسته بندی : کیسه های 25 کیلوگرمی

نکات فنی پومکس پاکت آبی – چسب کاشی استخر حمام پومکس

همانند سایر مواد شیمیایی، هنگام نگهداری و کار با چسب کاشی پرسلان ضدآب پومکس دقت نموده تا از تماس با دهان، چشم ها و مواد غذایی پرهیز گردد و درصورت تماس احتمالی بلافاصله موضع را با آب فراوان شستشو دهید.

نکات زیست محیطی چسب کاشی پرسلان آنتی باکتریال پومکس

مقادیر اضافی را در آب و یا خاک نریزید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “چسب پودری کاشی پرسلان پومکس”

محصولات مرتبط

شرکت مواد مهندسی تیوا با سابقه ای نزدیک به یک دهه فعالیت خود را در زمینه تولید مواد شیمیایی ساختمان آغاز کرده و با نام ” لیموفیکس” پومکس “روانه بازار نموده است. برند لیموفیکس با استاندارد ایران و برند پومکس تحت لیسانس POMEX ترکیه می باشند. تیم کمپانی تیوا شیمی جهت ارتقاع تولیدات ملی و ارسال آن به کشورهای همسایه همواره در حال تلاش و پیشرفت به جلو می باشد.

ارتباط با ما

تمامی حقوق متعلق به تیواشیمی است