پوشش ها

پوشش|ضدآب کننده|براق کننده|پاک کننده|نانو باعث می شوند کار شما سریع انجام شود ،همچنین پاک کننده ها برای سطحوح بسیارسخت،  مؤثر هستند. بعد از استفاده محصولات مخصوص پوشش، کمپانی های پومکس ، تیوا و رئال از قدرت و کارآمدی این محصولات شگفت زده خواهید شد.

coatings-waterproofing-polishes-cleaners یا اسپری های براق کننده و محلول ضد آب کننده نانو مایع ضد شوره و . . . از جمله محصولات برای پوشش دادن به مصالح ساختمانی مختلف می باشند.

پاک کننده سیمان پومکس محصول غلیظ اسیدی که جهت برطرف کردن لکه های سیمانی به کار میرود.

رزین براق کننده و ضدآب کننده سطوح داخلی و خارجی ساختمان  مناسب برای رنگ های طبیعی،مصنوعی،آنتیک،چوب،آجرهای سنتی و قطعات بتنی .

ضد آب و ضد UV سطوح توسط نانو تکنولوژی، عایق ضد آب سطوح با تکنولوژی نانو تولید شده است.

محلول ضد شوره آجر برای از بین رفتن لکه های روی آجر و جلوگیری از سفیدک زدن بسیار مناسب است.

اسپری رزین براق کننده سنگ نما رئال فیکس

اسپری رزین براق کننده سنگ نما رئال فیکس

اسپری رزین براق کننده سنگ آنتیک یک مایع شفاف بر پایـه کوپلیمرهای آکریلیک که با فناوری نانو ساخته شده و محافظ بسیار خوبی برای نمای ساختمان است. 

ضد شوره آجر رئال فیکس

ضد شوره آجر رئال فیکس

در صورتی که بر روی آجر به غیر از شوره و سفیدک لکه های دیگر وجود دارد، قبل از شوره زدایی کاملا شسته و پاک شود . سپس کافیست یک دست با قلمو و یا اسپری محصول ضد شوره اجرا شود .

عایق و ضد آب سطوح (نانو) پومکس

عایق و ضد آب سطوح (نانو) پومکس

ضد آب و ضد UV نمودن سطوح توسط نانو تکنولوژی (NANO) پومکس، واترپروف کردن (رطوبت) و ضد یو وی سطوح بتونی، آجری،سنگ،چوب،پارچه. عایق بیرنگ و پوشش نهایی صددرصد قابل شستشو با فن آوری نانو واترپروف نمای ساختمان

پاک کننده سیمان پومکس

پاک کننده سیمان پومکس

پاک کننده سیمان پومکس محصول غلیظ اسیدی که جهت برطرف کردن لکه های سیمانی، آهکی و زنگ آهن از روی کاشیهای لعاب دار و پرسلانی گرانیت و غیره مورد استفاده قرار می گیرد که با حل کردن (شکستن پیوند بین ملکولی) پیوند یونی در داخل سیمان انجام می گیرد

پاک کننده سیمان از کاشی رئال

پاک کننده سیمان از کاشی رئال

محصول غلیظ اسیدی که جهت برطرف کردن لکه های سیمانی، آهکی و زنگ آهن از روی کاشیهای لعاب دار و پرسلانی گرانیت و غیره مورد استفاده قرار می گیرد 

پوشش نانو محافظ نما رئال فیکس

پوشش نانو محافظ نما رئال فیکس

استفاده از پوشش نانو محافظ نما رئال فیکس ( ضد آب سنگ ) ، قبل از نصب و اجرای سنگ بر روی نما باعث جلوگیری از به جای ماندن اثر دوغاب بر روی سنگ می شود و در نهایت سطح اجرا شده بسیار تمیز مانده و هزینه های شستشو را به طور چشمگیری کاهش می دهد .

رزین براق کننده سنگ و آجر  پومکس

رزین براق کننده سنگ و آجر پومکس

رزین براق کننده سنگ و آجر پومکس (POLISHING) مواد شوینده و پوشش های محافظتی برای سطوح سنگ، سطوح داخلی و خارجی ،پولیش سنگ و رزین،تمیز کردن سطوح چوب و بتن و سنگ.

ضدشوره آجر ضدسفیدک آجر پومکس

ضدشوره آجر ضدسفیدک آجر پومکس

محلول شستشو آجرنما، شستشوآجرنسوز، ضدآب کننده آجر ، براق کننده آجر ،ضدشوره آجرنما، ضدسفیدک آجر، ضدشوره و ضدسفیدک آجر پومکس مناسب از بین بردن شوره ها و سفیدک آجر میباشد.محلول ضدشوره آجر پومکس مناسب دیوار های آجری قدیمی، جدید برای جلوگیری از نفوذ آب است.