مواد آب بندی و عایق

مواد آب بندی و عایق پومکس و تیوا

تیم مهندسی تیوا شیمی طیف گسترده ای از محصولات مواد آب بندی و عایقsealing materials and insulation ساخته شده را متناسب با نیاز شما تولید و ارائه می دهد.

 مواد آب بندی شامل آب بند درز کاشی یا ایزو درزر پومکس یک روکش مایع است که بر روی سطح متخلخل کاشی اعمال می شود. که کاشی ها را از نفوذ آب ، خراب شدن طبیعی و سایش روزانه محافظت می کند.

مواد آب بندی و عایق پومکس و تیوا فناوری نانو ضد آب ،روکش های بسیار نازکی برای ضد آب کردن بیشتر سطوح است. پوشش بسیار نازک نانو برای ضد آب کردن ،مناسب ساختمان ، پارچه و مصالح مختلف است

آب بند کننده درز کاشی پومکس Izoderzer

آب بند کننده درز کاشی پومکس Izoderzer

آب بند کننده درز کاشی پومکس IZO-DERZER TS 235 ،مایع آب بند کننده درز کاشی و سرامیک مواد مهندسی تیوا نماینده پوکس ترکیه در بسته های ۲۰ کیلویی ،ضد رطوبت و واترپروف کننده کلیه بندکشی ها

محلول ضد آب نانو پومکس

محلول ضد آب نانو پومکس

ضد آب و ضد UV نمودن سطوح توسط نانو تکنولوژی (NANO) پومکس، واترپروف کردن (رطوبت) و ضد یو وی سطوح بتونی، آجری،سنگ،چوب،پارچه. عایق بیرنگ و پوشش نهایی صددرصد قابل شستشو با فن آوری نانو واترپروف نمای ساختمان

پرایمر پایه قیری  حلال آلی

پرایمر پایه قیری حلال آلی

پرایمرپایه قیری حلال آلی – آب بند ساز TW315A  محصولی است یک جزیی بر پایه مواد قیری است که با چسبندگی و پوشش مناسب، سطح را آب بندی می کند.پرایمرپایه قیری حلال آلی مناسب بستر های مرطوب می باشد. جهت سطوح بتنی و فلزی کاربرد فراوانی دارد. این محصول مطابق با استاندارد BS3416 typel  است.

پرایمر پایه قیری امولسیون

پرایمر پایه قیری امولسیون

پرایمر پایه قیری امولسیون ، پرایمر پایه آب، پرایمر پایه قیری حلال آب پرایمر قیری تیوا شیمی،TW315 محصولی است یک جزیی.بر پایه مواد قیری و حلال در آب که با چسبندگی و پوشش مناسب، سطح را آب بندی می کند. جهت سطوح بتنی و فلزی کاربردهای فراوانی دارد. این محصول با استاندارد  BS3416 typel  مطابق است.

آببند دوجزئی استخرIZOCEMENT

آببند دوجزئی استخرIZOCEMENT

لايه اي ضد آب براي محافظت از بتن و ملات .انعطاف پذيري، چسبندگي عالي، دوام و قدرت پوشش تركها از ویژگی های ایزوسمنت می باشد. پلیمر سیمانی را مي توان در سطوح سيماني مختلف، سازه هاي دريايي، عايق بندي زير زمينها، عايق بندي مناطق مرطوب، سقفها، استخرها، مخازن آب و … بكار برد. 

آب بند پلیمری دو جزئی استخر تیوا شیمی

آب بند پلیمری دو جزئی استخر تیوا شیمی

ملات عایق کاری دو جزئی استخر تیوا شامل پک ۳۰ کیلویی می باشد شامل ۲۰ کیلو پودر و ۱۰ کیلو رزین برای آب بندی کردن و عایق کاری استخر یا بلوک سیمانی و بتنی. این محصول کارایی همانند ایزوگام دارد.

واتراستاب بتن تیوا شیمی

واتراستاب بتن تیوا شیمی

واتراستاب بتن عنصری مورد استفاده در سازه‌ های بتن است که برای جلوگیری از نفوذ مایعات (مخصوصا آب) در مفاصل و درزهای آن تعبیه می‌شود.