سبد خرید

پرایمر پایه قیری امولسیون

پرایمر پایه قیری امولسیون

پرایمرپایه قیری حلال آلی – آب بند ساز TW315A  محصولی است یک جزیی بر پایه مواد قیری است که با چسبندگی و پوشش مناسب، سطح را آب بندی می کند.پرایمرپایه قیری حلال آلی مناسب بستر های مرطوب می باشد. جهت سطوح بتنی و فلزی کاربرد فراوانی دارد. این محصول مطابق با استاندارد BS3416 typel  است.

توضیحات

مشخصات پرایمر پایه قیری امولسیون

 

پرایمر پایه قیری امولسیون ، پرایمر پایه آب، پرایمر پایه قیری حلال آب پرایمر قیری تیوا شیمی،TW315 محصولی است یک جزیی.پرایمر قیری تیوا شیمی بر پایه مواد قیری و حلال در آب که با چسبندگی و پوشش مناسب، سطح را آب بندی می کند. جهت سطوح بتنی و فلزی کاربردهای فراوانی دارد. این محصول با استاندارد  BS3416 typel  مطابق است.

 

چسبندگی خوبی به سطوح بتونی، آجری، آسفالت و دیگر مصالح ساختمانی دارد. پس از خشک شدن پرایمر قیری آبی مقابل نفوذ رطوبت  بخار آب مقاوم خواهد بود. پرایمر پایه آب از امتیازاتی چون اجرای سرد  ساده-شکل پذیری مناسب- دوام شیمیایی خوب در برابر اسیدها  بازها برخوردار است .هزینه کم آب بندی با روش پرایمر پایه قیری حلال آب از دیگر مزیت های آن محسوب می شود.

 

موارد مصرف پرایمر پایه قیری امولسیون

پرایمر قیری تیواشیمی  به عنوان پوشش ضد زنگ و ضد رطوبت برای سازه های بتنی  فولاد به کار می رود.

کاربرد پرایمر پایه قیری حلال آب

 • سطح منابع و تانک های ذخیره آب  لوله های انتقال آب آشامیدنی
 • فاضلاب ها
 • عایق کردن اسکلت فلزی ساختمان ها با پرایمر پایه آب تیواشیمی
 • بدنه کشتی ها و اسکله ها
 • سطوح سیلوهای نگهداری مواد غذایی
 • صفحه ستون ها
 • پوشش دهی جدار لوله های فلزی آب  گاز  نفت
 • دیوارهای حائل
 •  ایجاد لایه محافظ در برابر بخار با استفاده از پرایمر قیری پایه آب
 • فونداسیون بتنی

 

میزان مصرف پرایمر پایه قیری امولسیون

برای سطوح بتنی بین 0.2 تا 0.5  gr/cm2 برای دو مرحله اجرا

برای سطوح فلزی بین 0.1 تا 0.3 برای دو یا سه مرحله اجرا.

 

روش مصرف پرایمر پایه قیری تیواشیمی

قبل از اجرا روی هر کدام از سطوح یاد شده می بایست سطح کار تمیز و عاری از هرگونه چربی  آلودگی  یا مناطق سست باشد.در صورت وجود پریدگی در سطوح بتنی، باید این مناطق را با مواد ترمیمی، اصلاح نمود.سپس پرایمر پایه حلال آب را به وسیله قلم مو یا اسپری یا غلتک بر روی سطح مورد نظر اعمال کنیم.در صورت استفاده از اسپری لازم به ذکر است که باید پرایمر قیری تیوا شیمی را به میزان تقریبی 10 % نسبت وزنی با آب رقیق نمود. سپس آن را با اسپری بر روی سطح پاشید.

برای اجرای مرحله دوم پرایمر قیری تیوا شیمی باید 2 الی 4 ساعت پس از اجرای مرحله اول صبر کرده تا سطح آمادگی لازم را جهت چسبندگی مناسب با لایه دوم به دست آورد.وسایل مورد استفاده را پس از اتمام کار پرایمر با آب تمیز نمایید.زمان خشک شدن در دمای بین 5 تا 35 درجه حداکثر 2 الی 4 ساعت است.زمان بهره برداری کامل از سطح،1 الی 2  روز می باشد .این مدت با شرایط آب و هوایی منطقه متغیر است.

مشخصات پرایمر پایه قیری پایه آب

 • رنگ پرایمر :مشکی
 • وزن مخصوص در دمای 23 درجه با فورد کاپ
 • شماره : 30 – 60 s
 • میزان مواد معدنی: حداکثر 1% wt
 • شرایط و مدت نگهداری پرایمر : در بسته بندی اولیه و دربسته به دور از سرما و گرما به مدت 3 سال
 • بسته بندی پرایمر قیری تیواشیمی: در سطل 20 کیلوگرمی و یا به صورت تانک

 

نکات ایمنی پرایمر پایه قیری حلال آب

در صورت تماس پرایمر  با پوست، محل تماس را با کمی آب شستشو داده و سپس با آب و صابون بشویید .در صورت تماس پرایمر با چشم و یا مخاط های تنفسی با آب گرم بشوئید .بلافاصله به پزشک مراجعه نمائید.در هنگام استفاده از این پرایمر پایه قیری تیواشیمی حلال آب به کارگیری عینک های ایمنی و ماسک ضروری می باشد.

نکات زیست محیطی پرایمر پایه قیری

مقادیر اضافی را در آب و خاک نریزید.

تاییدیه کیفیت

تمام محصولاتی که توسط شرکت مواد مهندسی بتن و ساختمان تیوا تولید و عرضه می گردند مطابق با استانداردهای بین المللی می باشند.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پرایمر پایه قیری امولسیون”

محصولات مرتبط

شرکت مواد مهندسی تیوا با سابقه ای نزدیک به یک دهه فعالیت خود را در زمینه تولید مواد شیمیایی ساختمان آغاز کرده و با نام ” لیموفیکس” پومکس “روانه بازار نموده است. برند لیموفیکس با استاندارد ایران و برند پومکس تحت لیسانس POMEX ترکیه می باشند. تیم کمپانی تیوا شیمی جهت ارتقاع تولیدات ملی و ارسال آن به کشورهای همسایه همواره در حال تلاش و پیشرفت به جلو می باشد.

ارتباط با ما

تمامی حقوق متعلق به تیواشیمی است