چسب ۱۲۳ پومکس با حجم ۴۰۰ میلی لیتر

خرید چسب ۱۲۳ پومکس که از یک چسب سیانو اکریلیت با ویسکوزیته بالا و یک اسپری فعال کننده ۴۰۰ میلی لیتری تهیه شده است. که از ویژگی های مهم این محصول قدرت چسبندگی بسیار بالا، غلظت خوبی دارد و برای استفاده روی سطوح عمودی مناسب است، این چسب برای چسباندن موادی که سطح سخت و ناهمواری دارند بسیار مناسب است زیرا چسب به داخل سطح نفوذ نکرده و عمل اتصال با قدرت بیشتری انجام میشود و زرد نمی کند و یا سفیدک نمی زند و سرعت بالایی در چسبندگی دارد.

کاربرد های محصول:

چسب ۱۲۳ پومکس به طور ویژه برای چسباندن و تعمیرات سطوح چوبی تهیه و تولید شده است. این چسب برای چسباندن ام دی اف، چوب، الوار، لاستیک، اکثر انواع پلاستیک، چرم و … بسیار مناسب می باشد. این چسب به خصوص در مواردی که نیاز به ایجاد اتصالات فوری باشد استفاده می گردد.

نحوه ی استفاده از چسب ۱۲۳ پومکس:

 • ابتدا سطح مورد نظر را اسپری نمایید و سپس از چسب ۱۲۳ به میزان لازم استفاده کنید.
 • در صورتی که سطوح مورد نظر عاری از گرد و غبار بوده و یا هر گونه لکه و مواد چرب از آن پاکسازی شده باشد، نتیجه بهتری حاصل خواهد شد.
 • اطلاعاتی در خصوص غلظت و نوع چسب یک دو سه کسب نمایید و از هر نوع چسب سیانو اکریلاتی برای مقاصد خاصی که بدین منظور تولید شده است، استفاده نمایید.
 • زمانی که پاشش اسپری انجام گرفت، بعد از گذشت چند ثانیه برای تبخیر اسپری، اقدام به قرار دادن سطح دیگر روی آن نموده و تا حدود ۲۰ ثانیه آن دو سطح را روی هم فشار دهید تا چسبندگی کامل انجام گیرد.
 • سعی کنید از چشمانتان در برابر اسپری محافظت نمایید و در صورت تماس حتما آنها را با آب فراوان شستشو داده و در صورت عدم بهبود حتما به پزشک مراجعه نمایید.
 • بخارات متصاعد از پاشش اسپری شیمیایی و مضر است، پس بهتر است در معرض آن قرار نگیرید. همچنین به دلیل خطر اشتعال از کشیدن سیگار یا روشن کردن وسایل جرقه زا خودداری نمایید.

 

عملکرد چسب ۱۲۳ در مقایسه با سایر چسب ها:

 • برخلاف چسب های قدیمی و مرسومی که در بازار موجود هستند و ماده اصلی تشکیل دهنده آنها آب است، سیانواکریلات ها با استفاده از رزین اکریلیک تولید می شوند.
 • ماده اصلی تشکیل دهنده چسب های ۱۲۳ سیانواکریلات است که یک مونومر اکریلیک به شمار می آید و پس از اینکه پخته می شود به شکل پلاستیکی در می آید.
 • چسب ۱۲۳ کاملا متفاوت از سایر چسب های مرسوم موجود در بازار است. دلیل این تفاوت را می توان به شرایط اتصال و چسبندگی بسیار ویژه آن ارتباط داد.
 • این نوع چسب ها تنها در صورتی به خوبی می توانند دو قطعه را به هم متصل کنند که سطح آن دو قطع کمی مرطوب باشد. این در حالی است که یکی از شرایط اصلی عملکرد چسب های معمولی این است که سطح اشیا کاملا خشک باشد.
 • از نکته بالا می توان این نتیجه را گرفت که اگر سطوحی که قرار است به یک دیگر بچسبند کاملا خشک باشند، چسب ۱۲۳ نمی تواند آنها را به درستی به یکدیگر بچسباند یا اینکه اتصالی سست بین دو قطعه ایجاد خواهد شد.
 • در مجموع زمانی که مقداری رطوبت در هنگام اتصال اجسام موجود باشد، مولکول های حاضر در چسب سیانواکریلات با آنها واکنش می دهند و یک زنجیره یا پیوند بسیار قوی میان دو سطحی که باهم در تماس هستند ایجاد می کنند. واکنش میان مولکول های چسب های ۱۲۳ و رطوبت موجود بر روی سطوح با ایجاد حرارت همراه است و به سرعت اتفاق می افتد.
 • نوع عملکرد و نحوه واکنش چسب های فوری یا ۱۲۳ با نحوه عملکرد چسب های رایج در بازار که با تبخیر مایع پایه باعث چسبندگی می شوند، کاملا متفاوت است

روش سفارش :

برای خرید چسب ۱۲۳ با شماره ۰۹۱۲۰۸۷۴۲۶۵ تماس حاصل فرمایید

  ‌شرکت مواد مهندسی تیوا شیمی با ثابقه ای نزدیک به یک دهه فعالیت ، خود را در زمینه تولید مواد شیمیایی ساختمان آغاز کرده و با نام “پومکس” و لیموفیکس” روانه بازار نموده است. تیم کمپانی تیوا شیمی جهت ارتقاع تولیدات ملی و ارسال آن به کشورهای همسایه همواره در حال تلاش و پیشرفت به جلو می باشد. جهت ارتباط با تیم متخصص فروش تیوا شیمی با ما در تماس باشید .

  اینجا کلیک کنید